DMU - JB digitálny merač tlaku Ex

DMU - JB digitálny merač tlaku Ex

ATEX, I M1 Ex ia I Ma alebo II2G Ex ia IIA T4 Gb, meranie tlakových diferencií, odolnosť proti preťaženiu, robustné vyhotovenie, filtrácia signálu, analogový výstup

Výrobca: Cressto

Digitálny merač tlaku radu DMU je batériový prenosný servisný a dielenský prístroj, určený pre široké použitie v priemysle, energetike,v kúrenárstve, zdravotníckej technike, vzduchotechnike, laboratóriách a pod. Jeho prednosti vyniknú najmä v porovnaní s kvapalinovými manometrami (U – trubicami).

Meradlá DMU, variant JB sú vo vyhotovení iskrovo bezpečnom s označením I M1 Ex ia I Ma, ktoré sa môžu používať v doloch s výskytom metánu a/alebo horľavého prachu alebo s označením II 2G Ex ia IIA T4 Gb, ktoré je možné používať v prostredí s výbušnou plynnou atmosférou (Zóna 1).

Prístroj sa vyrába v niekoľkých vyhotoveniach podľa spôsobu merania tlaku:
DMU - R - relatívny pre meranie pretlaku i podtlaku
DMU - A - absolútny, určený najmä pre meranie barometrického tlaku
DMU - D - diferenčný pre meranie tlakových rozdielov
DMU - P - diferenčný pre meranie tlakových rozdielov pri vysokom statickom tlaku
DMU - T - rovnako ako P s integrovanou trojcestnou aparatúrou
DMU - S - pre pripojenie výmenných tlakových sond

 

Typ prístroja Rozsah
DMU01 100 Pa
DMU1 1 kPa
DMU10 10 kPa
DMU100 100 kPa
DMU1000 1000 kPa
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti