Informácie o firme

Meracia a regulačná technika Vám ušetrí energie...

Naša firma zabezpečuje meraciu a regulačnú techniku pre snímanie, monitorovanie a reguláciu rôznych typov energií. Zaoberáme sa meraním rôznych druhov veličín jednotlivých energií, ako je napr.: teplota, vlhkosť, tlak, hladina, detekcia plynov, osvetlenie. Tieto veličiny nielen meriame, ale i archívujeme prostredníctvom dataloggerov, záznamníkov, monitorovacích systémov. Pre indikáciu a výstražné hlásenie odklonu od prevádzkových stavov ponúkame indikátory, zobrazovače a poruchové signalizácie. V prípade potreby merať viacero signálov prostredníctvom jedného zobrazovača je riešenie jednoduché, použitím prepínača meracích miest.

Regulovanie médií, ako je voda, para, plyn je riešené prostredníctvom akčných členov - ventilov so servopohonom resp. s elektromagnetickými pohonmi. Ventily môžu byť regulačné a uzatváracie. Podľa spôsobu pripojenia máme v ponuke bezprírubové, prírubové ako i závitové. Ponuka servopohonov je rozsiahla. Medzi hlavné priority patrí ovládanie servopohonov. V ponuke máme dvojpolohové, trojpolohové a proporcionálne ovládanie. Napr. dvojpolohové ovládanie môže byť aj prostredníctvom jednej žily tzv. jednopólové. Proporcionálne ovládanie má rôzne varianty unifikovaných vstupných signálov ( 0÷10V DC, 0/4÷20mA).

Pre komplexné monitorovanie, snímanie, riadenie, ovládanie máme v ponuke kompletný riadiaci systém AMiT. Riadiaci systém pre priemyslovú automatizáciu ponúkame v rôznych modifikáciách. Od malých kompaktných systémov až po obsahovo najväčší modulárny systém. Pre tento systém ponúkame i vzdialenú vizuálizáciu SCADA/HMI systém Promotic. Systém Promotic je objektový softverový nástroj pre tvorbu aplikácií, ktoré monitorujú, riadia a zobrazujú technologické procesy v rôznych oblastiach priemyslu, ako je napr. ENERGETIKA, TEPLO, TELEMETRIA ... . Súčasťou ponuky je aj komplexné oživenie a konfigurácia riadiaceho systému AMiT a vizuálizácie PROMOTIC.

  • teplota a vlhkosť (snímače teploty, snímače teploty s korekciou, teplotné sondy, teplotné spínače, digitálne teplomery, kombinované snímače teploty a vlhkosti, prevodníky)
  • tlak (snímače tlaku, spínače tlaku, presostaty, manometre, súpravy pre meranie, oddelovače)
  • hladina (kapacitné hladinomery, vodivostné hladinomery, ultrazvukové hladinomery, príslušenstvo pre snímače hladiny)
  • detekcia plynov (detektory výbušných plynov, detektory toxických plynov, detektor chladív, kombinované detektory, vyhodnocovacie zdroje, prenosné zariadenia
  • záznamníky teploty, tlaku, vlhkosti, udalostí ... (dataloggery, záznamníky s tlačiarňou, commetre, monitorovacie systémy, príslušenstvo)
  • ventily a servopohony (elektromagnetické ventily, pohony pre vzduchotechniku, zmiešavače, guľové ventily, zdvihové ventily)
  • riadiace systémy (priemyselné terminály, kompaktné systémy, modulárny systém, prídavné jednotky, zdroje, komunikačné prevodníky, vizualizácia)
  • rôzne zariadenia (regulátory a indikátory, prepínače, snímače osvetlenia)
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti