ADiR

ADiR

Najmenší voľne programovateľný kompaktný automat v ponuke firmy.

Výrobca: AMiT

Najmenší len svojou konfiguráciou, svojím výpočtovým výkonom, komunikačnými schopnosťami a aplikačnými možnosťami je porovnateľný s ostatnými riadiacimi systémami. Na prvý pohľad zapadá do kategórie programovateľných relé, avšak 6 univerzálnych vstupov (Ni1000 / Pt1000, 0 V až 5 V, bezpotenciálový vstup), parametrizácia pomocou vyšších programovacích jazykov a pamäť RAM 512 KB ho radia medzi plnohodnotné riadiace systémy. Displej 2 × 8 znakov a 6 klávesov poskytujú základné užívateľské ovládanie.

Programovateľný automat ADiR je predurčený pre lokálne riadenie veľmi malých sústav prípadne ako súčasť distribuovaných systémov. Ak chcete viac než len programovateľné relé, potom Adir je ideálny prvok pre riešenie vašich automatizačných úloh.

pdf Katalógový list

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti