AMAP99S, AMAP99W3

AMAP99S, AMAP99W3

Riadenie malých až stredne veľkých autonómnych celkov

Výrobca: AMiT

Tento riadiaci systém sa konštrukčne a dizajnovo zhoduje s AMiRiS99S. Svoju konfiguráciou vstupov / výstupov je AMAP99S špeciálne navrhnutý pre riadenie malých až stredne veľkých autonómnych celkov predovšetkým v oblasti riadenia tepelných sústav a podnikové energetiky. Jednoduchým zosieťováním riadiacich systémov je možné vytvoriť relatívne rozsiahle celky merania a regulácie ako z hľadiska teritoriálneho, tak i z pohľadu celkového počtu technologických vstupov a výstupov.

Riadiaci systém AMAP99S je určený pre montáž na základovú dosku rozvádzača, celokovová konštrukcia a špeciálne návrh elektronických obvodov zaisťuje vysokú odolnosť proti rušeniu.

AMAP99S podporuje priame prepojenie s priemyselným terminálom APT130. Pomocou modulov radu AM-xx možno riadiace systémy rozširovať o analógové výstupy a ďalšie komunikačné linky RS232, RS485, CAN, M-Bus a pod.

Variant pod označením AMAP99W3 rozširuje možnosti použitia o zabudovaný webový server a podporu TCP / IP komunikácie protokolov DB-Net / IP a MODBUS TCP / IP (klient / server). Novo možno využiť aj SD kartu pre dlhodobú archiváciu meraných a vypočítaných dát. AMAP99W3 je navrhnutý pre prevádzku v rozšírenom rozsahu pracovných teplôt -40 až 65 ° C. Z pohľadu konfigurácie (počet a typ vstupov / výstupov, konektory) je systém úplne zhodný so staršou verziou ..

Typické použitie: regulácia kotolní, riadenie rozsiahlych výmenníkov, riadenie sústavy vzduchotechnických jednotiek, riadenie čistiarní odpadových vôd, regulácia lokálnych častí technológií v potravinárskom a chem. Priemyslu, monitoring a lokálny zber dát, podniková energetika, monitoring, meranie a regulácia.

pdfKatalógový list  AMAP99S/I2

pdfKatalógový list  AMAP99W3

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti