AMR-OP87

AMR-OP87

Grafický riadiaci terminál 7"

Výrobca: AMiT

Programovateľný terminál / riadiaci systém AMR-OP87 možno vďaka výkonnému procesoru, dostatočné pamäte (2 + 16 MB Flash, 4 MB RAM) a vynikajúcemu 7 "displeji s rozlíšením 800 × 480 bodov uplatniť všade tam, kde sú zvýšené nároky na komfort obsluhy a pritom možno využiť všetky možnosti programovateľného riadiaceho systému. Grafické obrazovky a riadiace algoritmy sa navrhujú v prostredí DetStudio. V termináli možno taktiež využiť funkciu plne konfigurovateľného interného webservera pomocou editora AWDet.

AMR-OP87 sa vďaka podpore komunikačného protokolu informačného systému DB-Net / IP veľmi ľahko pripája ako grafický terminál ku všetkým riadiacim systémom firmy AMiT bez kládol zvýšené požiadavky na prípravu komunikovaných dát. Pre systémy iných výrobcov možno využiť štandardných komunikačných protokolov MODBUS RTU alebo MODBUS TCP.

Štandardne je grafický terminál vybavený rozhraním Ethernet a jednou alebo dvoma linkami RS485. Prevádzková teplota sa pohybuje v rozšírenom rozsahu -20 až 70 ° C.

Riadiace terminál sa vyrába v dvoch mechanických prevedeniach:

AMR-OP87 (/ G) - montáž do čelného panelu rozvádzača s krytím až IP65
AMR-OP87 / Pxx - montáž na stenu na štandardné elektroinštalačné krabicu KU 68
AMR-OP87 / G je osadený navyše interným GSM modemom pre obsluhu pomocou SMS (pokyny, správy). Vyhotovenie s montážou na stenu je možné doplniť modulom AW-P868A pre bezdrôtovú komunikáciu 868 MHz (komunikačný protokol Poseidon).

pdfKatalógový list  AMR-OP87

pdfKatalógový list  AMR-OP87/G

pdfKatalógový list  AMR-OP87/Pxx

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti