PMI - panelový digitálny merač tlaku

PMI - panelový digitálny merač tlaku

Rozsah ± 100 Pa až ± 1 MPa, jednoduchá obsluha, dobrá čitateľnosť údajov, moderná konštrukcia, mikropočítačové riadenie, veľká variabilita, sieťové napájanie, krytie IP65

Výrobca: Cressto

Digitálny panelový merač tlaku je určený pre montáž do panelu. Je vhodný najmä pre použitie v priemysle, energetike, prístrojovej a regulačnej technike, zdravotníckej technike i pre laboratórne merania.

Prístroj sa vyrába v dvoch variantoch:
1. s vnútorným tlakovým snímačom - toto vyhotovenie je lacnejšie, vhodné na zabudovanie priamo do zariadenia.
Tlakové médium sa privádza hadičkou priamo do prístroja. Tento prístroj umožňuje meranie relatívneho pretlaku
i podtlaku pre rozsahy vyššie ako 1 kPa v plynných i kvapalných neagresívnych médiách. Meranie nižších tlakov aj meranie diferencií v celom rozsahu a absolútneho tlaku je možné iba v neagresívnych plynoch. Pre pripojenie tlaku slúži kovová vyústka na zadnom paneli s priemerom 5mm s možnosťou pripojenia na rýchlospojku.

2. s vonkajším tlakovým snímačom - v tomto prípade možno pripojiť ľubovoľný snímač so štandardným výstupom. Snímač je umiestnený v mieste merania a je so zobrazovacou jednotkou spojený káblom. Súčasťou prístroja je aj napájací zdroj pre externý snímač.

Katalógový list Katalógový list

Výstup: Digitálny, Kontakt relé
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti