ULM-53

ULM-53

Meranie výšky hladín rôznych kvapalných látok, odpadových vôd, kalov, suspenzií

Výrobca: Dinel

Ultrazvukový hladinomer ULM-53 sú kompaktné meracie zariadenia obsahujúce elektroakustický menič a elektronický modul. Hladinomery vysielajú pomocou elektroakustického meniča radu ultrazvukových impulzov, ktoré sa šíria smerom k hladine. Odrazená akustická vlna je spätne meničom prijatá a následne spracovaná v elektronickom module. Na základe doby letu jednotlivých impulzov k hladine a naspäť je elektronikou hladinomera vypočítaná aktuálna vzdialenosť k povrchu hladiny.
Hladinomery sú vďaka bezdotykovému princípu snímania vhodné pre meranie výšky hladín rôznych kvapalných látok, odpadových vôd, kalov, suspenzií a pod. Celé nastavenie sa robí pomocou dvoch tlačidiel umiestnených v hornej časti snímača. Hladinomer je vybavený optickou indikáciou stavu (STATE) a procesu nastavenia (MENU). Výstupy hladinomeru môžu byť prúdové alebo napätové.

pdf Katalógový list

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti