GRLM-70 "Miranda"

GRLM-70 "Miranda"

Odolný voči zmenám atmosféry (tlak, teplota, prachy, pary,permitivity, vodivosti)

Výrobca: Dinel

Radarové hladinomery GRLM sú kompaktné maracie zariadenia skladajúce sa z tela hladinomeru a meracej elektródy. Súčasťou tela hladinomeru je i zobrazovací modul (displej). Elektronika hladinomera vybudí veľmi krátky elektrický impuls (cca 0,5 ns), ktorý je spätý na jednovodičové vedenie (meraciu elektródu). Meracia elektróda môže mať pododbu tyče, tyče s referenčnou trubkou, alebo lana. Po elektróde sa impuls šíry vo forme elektromagnetickej vlny smerom k hladine, kde sa čiastočne odráža a odrazená zložka sa vracia späť do prijímacieho modulu elektroniky hladinomeru. Elektronika zmeria čas letu elektromagnetickej vlny a vypočíta aktuálnu vzdialenosť k povrchu hladiny. Podľa výšky hladiny je potom nastavený výstup hladinomera a meraný údaj je zobrazený na displeji.
Radarový hladinomer s vedenou vlnou je vďaka svojmu princípu merania odolný ako voči zmenám atmosféry (tlak, teplota, prachy, pary), tak proti zmenám parametrov média (zmeny permitivity, vodivosti).

pdf Katalógový list

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti