SPSU, PSU, DSU

SPSU, PSU, DSU

Stabilizované univerzálne zdroje

Výrobca: Dinel

Zdroje sú určené pre spoľahlivé napájanie snímačov neelektrických veličín (hladina, prietok, teplota, tlak), alebo ako zdroje pre rôzne pomocné obvody, idnikátory, prevodníky, spínacie a riadiace jednotky a pod. Pristroje splňujú normy elektrickej bezpečnosti a elektromagnetickej kompability. Zdroje majú zabudovanú ochranu proti skratu a preťaženiu.

SPSU-1200-20 - univezálny stabilizovaný zdroj s indikáciou zaťaženia, výstupné napätie 12V DC, maximálne zaťaženie 2A. Elektronická ochrana proti skratu a prúdovému preťaženiu na výstupných svorkách, tepelná pistka. Optická indikácia stavu, preťaženia a záťaže (LED bargraf)
SPSU-2400-18 - univezálny stabilizovaný zdroj s indikáciou zaťaženia, výstupné napätie 24V DC, maximálne zaťaženie 1,8A. Elektronická ochrana proti skratu a prúdovému preťaženiu na výstupných svorkách, tepelná pistka. Optická indikácia stavu, preťaženia a záťaže (LED bargraf)
PSU-2400 - jednokanálový stabilizovaný zdroj, výstupné napätie 24V DC, maximálne zaťaženie 150mA. Elektronická ochrana proti skratu na výstupných svorkách. Optická indikácia stavu.
DSU-2420 - dvojkanálový stabilizovaný zdroj, výstupné napätie 2x 24V DC (galvanicky oddelené), maximálne zaťaženie 2x 50mA. Elektronická ochrana proti skratu na výstupných svorkách. Optická indikácia stavu jednotlivých vstupov.
PSU-1200-S - miniatúrny stabilizovaný zdroj, výstupné napätie 12V DC, maximálne zaťaženie 80mA. Elektronická ochrana proti skratu na výstupných svorkách. Optická indikácia stavu.
PSU-2400-S - miniatúrny stabilizovaný zdroj, výstupné napätie 24V DC, maximálne zaťaženie 40mA. Elektronická ochrana proti skratu na výstupných svorkách. Optická indikácia stavu.

pdf Katalógový list

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti