NSSU, NDSU, NLCU

NSSU, NDSU, NLCU

Iskrovo bezpečné napájacie jednotky

Výrobca: Dinel

Iskrovo bezpečne napájacie jednotky sú určené pre priemyselné použitie k napájaniu limitných snímačov s výstupom typu NAMUR umiestnených v nebezpečných priestoroch. Jednotky vyhodnocujú stav jedného alebo dvoch pripojených snímačov a prevádzajú ho na silový kontakt, alebo na tranzistorový výstup. Naviac dokážu prevádzať jednoduché operácie pre reguláciu hladiny – dočerpávanie alebo odčerpávanie. Jednotky s tranzistorovým výstupom je možné vďaka vysokej frekvencie spínania využiť napr. k vyhodnocovaniu impulzov u plynomerov. Jednotky sú prispôsobené k inštalácii na DIN lištu.

NSSU-811 - jednokanálová jednotka bez doplňkových funkcií pre napájanie a vyhodnotenie jedného 2-vodičového limitného snímače NAMUR. 1x výstup v prevedení "T" (tranzistorový spínač) alebo "R" (reléový kontakt.)
NSSU-812 - jednokanálová jednotka s funkciou LFD (havarijná signalizácia poruchy na kabeláži) pre napájanie a vyhodnotenie jedného 2-vodičového limitného snímače NAMUR. 1x výstup v prevedení "R" (reléový kontakt.)
NDSU-822 - dvojkanálová jednotka bez doplňkových funkcií pre napájanie a vyhodnotenie dvoch 2-vodičových limitných snímačov NAMUR. 2x nezávislý výstup v prevedení "T" (tranzistorový spínač) alebo "R" (reléový kontakt.)
NLCU-821 - jednotka pre dvojstavovú reguláciu výšky hladiny pomocou dvoch 2-vodičových limitných snímačov NAMUR. 1x výstup v prevedení "R" (reléový kontakt.)
NLCU-822 - jednotka pre dvojstavovú reguláciu výšky hladiny s funkciou LFD. Pripojenie dvoch 2-vodičových limitných snímačov NAMUR. Ochrana pred nelogickými stavmi snímačov. 1x výstup v prevedení "R" (reléový kontakt.

pdf Katalógový list