ART4000, ART4000W3

ART4000, ART4000W3

Určený pre lokálne riadenie a ovládanie regulovanej sústavy

Výrobca: AMiT

Riadiaci terminál ART4000 je výkonný voľne programovateľný riadiaci systém a terminál v jednom zariadení a je určený pre lokálne riadenie a ovládanie regulovanej sústavy. Okrem štandardných komunikačných liniek RS232 a RS485 je vo verzii ART4000AC k dispozícii aj zbernice CAN. Pomocou tejto zbernice možno ľahko rozšíriť počet vstupov / výstupov a pripojiť akčné členy a snímače. Vzhľadovo je predný panel úplne zhodný s textovým priemyselným terminálom APT1000G.

V niektorých aplikáciách je výhodné použiť ART4000 ako manažérsku stanicu (terminál), ktorý v rámci systému DB-Net koordinuje ostatné riadiace systémy, zálohuje dôležité dáta, vykonáva globálnej výpočty, umožňuje centrálne zadávanie dát atď.

Nový variant označená ako ART4000W3 dopĺňa riadiaca terminál o zabudovaný webový server a podporu TCP / IP komunikácie protokolov DB-Net / IP a MODBUS TCP / IP (klient / server). K dispozícii je aj SD karta pre dlhodobú archiváciu meraných a vypočítaných dát. Pracovná teplota je štandardne -20 až 60 ° C. Počet a typ vstupov / výstupov vrátane konektorov je zhodný so staršou verziou, analógové výstupy sú vo variante 0 až 10 V.

Typické použitie: riadenie jednoduchých i zložitejších strojov, manažérske stanice sieťových aplikácií, jednoduché miestnej zadávanie údajov, ovládanie výmenníkov, ekvitermická regulácia, vykurovacej vetvy, vzduchotechnické jednotky

pdfKatalógový list  ART4000A/1M

pdfKatalógový list  ART4000AC/1M

pdfKatalógový list  ART4000F/I2

pdfKatalógový list  ART4000W3 s rozhraním Ethernet

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti