GIR80

GIR80

Detektor oxidu uhličitého CO2, výstup relé

Výrobca: J.T.O.

• Stacionárny elektronický prístroj pre meranie koncentrácie oxidu uhličitého.
• Súčasť priemyseľných a komerčných aplikácií využívajúcich detekciu CO2
• Použitie od ovládania klimatizácií či vzduchotechniky až po detekciu úniku CO2 v skladoch
• Dve nastaviteľné úrovne presiahnutia koncentrácie indikovanej pomocou výstupných relé
• Rozsah detekcie 500 až 2 500 ppm CO2 (možnost rozšíriť až na 10 000 ppm)
• Detektor využíva dvojcestný optický senzor s dlhou životnosťou

Úlohou detektora je kontinuálne monitorovanie koncentrácie oxidu uhličitého v ovzduší. Pri presiahnutí niektorej z dvoch nastavených úrovniach zopne dané výstupné relé a opticky indikuje pomocou LED. Prístroj je možné pripojiť do vhodného nadriadeného systému, ako je napríklad zdroj NZ34 (NZ34-DIN).

Detektor je vybavený dvojcestným optickým senzorom s dlhou životnosťou zaisťujúci dobrú selektivitu pre CO2 a dlhodobú stabilitu merania. To umožňuje vykonávať kalibračné kontroly s periódou až päť rokov.

Na doske elektroniky je umiestená LED dióda indikujúca stav detektora. Ďalej sú tu dva trimre umožňujúce nastaviť požadované úrovne, pri ktorých dôjde k zopnutiu výstupných relé a prepojka pre vypnutí LED. Krabička detektora pozostává ze dvoch častí. Spodná časť slúži pre pohodlnú montáž na stenu a pripojenie prívodných káblov do svorkovnice. Veko krabičky obsahujúce elektroniku sa nacvakne na spodnú časť pripevnenú ku stene.

odkaz Katalógový list

Detekovaný plyn: CO2 - oxid uhličitý
Výstup: Kontakt relé
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti