W3710, W3711, W3721

W3710, W3711, W3721

WiFi snímač teploty a vlhkosti

Výrobca: Comet

Snímače s rozhraním WiFi sú určené pre meranie teploty a vlhkosti.

Prístroj umožňuje zasielať merané hodnoty do on-line uložiska COMET Cloud (s najkratším intervalom 5 minút) alebo do COMET Database.

Kontinuálne vyhodnocuje alarmové hranice meraných hodnôt a v prípade ich presiahnutia môže odoslať e-mail alebo informovať pomocou akustickej či optickej signalizácie. Sú podporované dve alarmové hranice pre každý merací kanál.

Hlavnou výhodou snímačov s WiFi rozhraním je jednoduchosť nasadenia v miestach kde je už dostupná WiFi infraštruktúra. Stačí snímač umiestiť na požadované miesto a spraviť jeho pripojenie do WiFi siete. WiFi snímač v spojení s COMET Cloud alebo COMET Database ponúka komplexné riešenie pre monitoring a alarmovanie bez nutnosti serverového zákroku na strane užívateľa.

Merací rozsah: -30 ÷ +60 °C / 0 ÷ 95 % RV

Pre prístroje s externou sondou(W3711 a W3721) sú vhodné sondy DIGI/E v dĺžkach 1, 2, 5, 10, 15 metrov.

Vyhotovenie Typ snímača
sonda spojená s prístrojom W3710
jedna externá sonda W3711
dve externé sondy W3721
Výstup: Wifi

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti