GC20PN, GC20PK

GC20PN, GC20PK

Detektor prítomnosti horľavých látok vo vzduchu

Výrobca: J.T.O.

Ich úlohou je skoré vyslanie signálu o možnosti výbušnej atmosféry(10% LEL, 20% LEL - low explosion level). Sú určené pre použitie v priemyslových a komerčných aplikáciách na detekciu horľavých plynov alebo pár.
Pre svoju činnosť používajú neselektívny polovodičový snímač, ktorý reaguje na prítomnosť širokého radu horľavých plynov alebo párov. Kalibráciou pomocou požadovanej konkrétnej stráženej látky sa dosiahne presného
nastavenia pre jednotlivé aplikácie. Oblasť použitia siaha od malých a stredné kotolní, objektov, garáži a prestavby automobilov na LPG až po rôzne sklady. V prevádzkach využívajúcich horľavé látky, predovšetkým uhľovodíkového charakteru, ako napr. vodík, metán, propán, bután, alkohol, acetón a pod.

V ponuke sú dve vytovenia:

GC20PN s prechodkou na kábel

GC20PK s konektorom a káblom pre pripojenie do svorkovnice.

Návod kalibrácie detektorov GC20PN a GC20PK.

Návod náhrady detektorov GC20N(K) za GC20PN(PK).

Detektory GC20N a GC20K boli nahradené detektormi GC20PN a GC20PK.

Detekovaný plyn: CH4 - metán
Výstup: Tranzistor s otvoreným kolektorom
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti