GSR8

GSR8

Snímač CO2 s výstupom 4÷20mA a 0÷10V

Výrobca: J.T.O.

• Stacionárny elektronický prístroj pre meranie koncentrácie oxidu uhličitého
• Súčasť priemyseľných a komerčných aplikácií využívajúcich detekciu CO2
• Použitie od ovládania klimatizácií či vzduchotechniky až po detekciu úniku CO2 v skladoch
• Rozsah detekcie 400 až 10 000 ppm CO2
• Prevod koncentrácie na prúdový signál 4 až 20 mA a napäťový signál 0 až 10 V
• Galvanické oddelenie prúdového signálu od napájania
• Detektor využíva dvojcestný optický senzor s dlhou životnosťou

Úlohou detektora je kontinuálne monitorovanie koncentrácie oxidu uhličitého v ovzduší. Koncentrácia je konvertovaná na prúdový signál 4 až 20 mA a na napäťový signál 0 až 10 V. Snímač je možné pripojit k nadriadenému systému (riadiaca jednotka, napájací zdroj NZ425 alebo NZ425-DIN, ...), kam snímač odovzdáva preporcionálny signál zodpovedajúci snímanej koncentrácii.

Snímač je vybavený dvojcestným optickým senzorom s dlhou životnosťou zaisťujúci dobrú selektivitu pre CO2 a dlhodobú stabilitu merania. To umožňuje vykonávať kalibračné kontroly s periódou až päť rokov.

Na doske elektroniky je umiestená LED dióda indikujúca stav detektora. Ďalej sú tu dva trimre umožňujúce nastaviť požadované úrovne, pri ktorých dôjde k rozsvieteniu LED diod. Krabička detektora pozostává ze dvoch častí. Spodná časť slúži pre pohodlnú montáž na stenu a pripojenie prívodných káblov do svorkovnice. Veko krabičky obsahujúce elektroniku sa nacvakne na spodnú časť pripevnenú ku stene.

odkaz Katalógový list

Detekovaný plyn: CO2 - oxid uhličitý
Výstup: Prúdový 4 - 20 mA, Napäťový 0 - 10 V
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti